header vkf-renzel blue

Алюміній

aluminium1
aluminium2

Алюміній.

Скористайтеся нашим широким асортиментом виробів з алюмінію для презентацій Ваших товарів!

На базі власного виробництва ми можемо реалізувати Ваші індивідуальні запити, які стосуються, наприклад, забарвлення профілю, створення конструкцій спеціальних розмірів і т.д.

aussenwerbung1
aussenwerbung2

Зовнішня реклама та цифровий друк.

Ми проконсультуємо Вас, як найбільш ефективно використовувати як старі, перевірені прийоми реклами, так і новинки в цій галузі.

 

Як приклад можна навести легкі конструкції з алюмінію, недорогу магнітну плівку, що використовується в автобудуванні, та різні профілі.

 

Вдала розробка - розбірна рамка для кріплення банерів з використанням модульного принципу, яка дозволяє швидко змонтувати банер великої площі на фасаді або встановити його як окремий стенд.

displaytechnik1
displaytechnik2

Дисплеї і вироби для презентації товару.

Асортимент цього напрямку нашої продукції представлений високоякісними дисплеями з алюмінію, а також настінними системами з використанням пластикових панелей «FlexiSlot».

 

Ми виробляємо наступні типи дисплеїв:

 

  • Рамкові і мобільні системи;
  • Інформаційні стійки і стійки для проспектів;
  • Рекламні системи і системи для внутрішнього використання;
  • Алюмінієві дисплеї за індивідуальним замовленням.

 

Серія «FlexiSlot» включає в себе:

  • Основи і монтажні компоненти;
  • Профіль, який вимірюється погонними метрами, і аксесуари;
  • Індивідуальні конструкції і комплексні рішення.
messe1
messe2

Устаткування для проведення виставок.

Для оформлення виставок компанія «VKF Renzel GmbH» пропонує широкий вибір презентаційних настінних систем, банерних дисплеїв, рекламних стійок, наметів і ширм. За індивідуальним замовленням ми можемо нанести друк відповідно до Ваших побажань.

 

Ми маємо в асортименті великий вибір меблів для проведення виставок, великий список різних вітрин (можливе індивідуальне замовлення), а також масштабний асортимент панелей і трубних з'єднань.