header vkf-renzel blue

Поличні роздільники і штовхачі товару

preisauszeichnung1
preisauszeichnung2

Цінники цінникотримачі.

Компанія «VKF Renzel GmbH» пропонує комплексне рішення з обладнання цінникотримачами стелажів, торгових полиць і інших носіїв товару. Ви можете вибрати з 250 різних варіантів профільних цінникотримачів саме той профіль, який найбільш підходить для Вашої торгової точки.

Цінникотримачі, що виготовлені за спеціальним замовленням, з обраного Вами матеріалу та з нанесеною на них рекламою або логотипом, дозволять підкреслити індивідуальність в точці продажу.

fachtelier1fachtelier2

Поличні роздільники і штовхачі товару.

Система поличних розділювачів «Perfekta» забезпечує чіткий поділ асортименту на торговельних полицях, що в рівній мірі важливо для продавців, виробників і покупців. Що дозволяє також збільшити обсяг продажів.

 

Штовхач товару «Push», що відноситься до системи «Perfekta», гарантує ідеальну презентацію продукту. При його використанні, разом з поличними роздільниками «Perfekta», Ваші продукти завжди знаходяться на правильному місці, легко доступні і забезпечені цінниками. Обсяг щоденної роботи з обслуговування регалій скорочується в кілька разів.

 

folienartikel1folienartikel2

Вироби з ПВХ.

Індивідуальну і яскраву презентацію продуктів допомагають забезпечити наші численні артикули, виготовлені з ПВХ.
Наше виробництво в Іссельбурзі оснащене всім необхідним обладнанням, щоб виконати будь-яке індивідуальне замовлення. Додатково ми можемо надати широкий спектр послуг, що стосуються нанесення друку, комплектації і упаковки.

befestigen1
befestigen2

Елементи кріплення.

Компанія «VKF Renzel GmbH» пропонує широкий асортимент допоміжних рекламних артикулів для індивідуальної презентації продукту в точках продажів.