ФКФ Ренцель Україна | Ваш партнер зі стимулювання збуту | Збільшуйте свої продажі разом з нами

Підставка для плакатів Макет телевізора, DIN A1

Номер продукта: 50.0209.3
Нотатки

Downloads available

Product highlights

  • макет телевізора у форматі DIN A1
  • елегантний чорний колір
  • високоякісна та відмінна якість виготовлення
  • проста заміна плакату завдяки техніці складання
  • інші розміри та кольори на замовлення від 1 штуки
Відомості про артикул »

Специфікація

Номер продукта

Опис

Вироби з картону 0815 нарешті залишилися в минулому. Наш стенд для плакатів Макет телевізора - це професійне рішення для презентації у вашому меблевому магазині. Це вигідна покупка, яка пропонує високу візуальну додану вартість для вас і ваших клієнтів.

Стандартний стенд формату DIN A1 особливо часто використовується великими європейськими меблевими магазинами і вже кілька років є одним з їхніх абсолютних фаворитів. Високоякісно оброблені матеріали та елегантний чорний колір забезпечують інноваційний та привабливий дизайн, який оптимально демонструє вашу рекламу на меблевій виставці. Незалежно від того, чи це ціни на товари, інформація про продукцію або просто гарне фото пляжу, ви можете в будь-який момент швидко і легко змінити рекламний носій завдяки простій технології складання.

Для економії місця та ресурсів стенд поставляється в розібраному вигляді. Щоб максимально швидко підготувати стенд до використання, просто прикрутіть опорну плиту до рами. Після цього ви можете одразу розмістити макет телевізора в потрібному місці. У комплект поставки також входить відповідний монтажний матеріал, тому ви можете приступити до роботи відразу після отримання товару.

Будь то спальня, кухня або вітальня, завдяки широкому спектру можливих застосувань ви більше ніколи не будете нудьгувати. За допомогою телевізійного манекена ваша компанія може легко привернути увагу до всіх акцій, цін та інформації про товар. Передайте своє особисте повідомлення за допомогою незвичайного продукту.

Часто купується разом

Більш…

Оцінки

Оцінки

{{ review.oxfname }} Я підтверджую, що оголосив про повернення до свого консультанта :
Зараз відхилити як реселлера
Відповідь:

Поки немає коментарів.
Поки немає коментарів.
Поки немає коментарів.
Close menu
Вверх