Подвійна присоска

Номер продукта: 24.0149.1

Downloads available

Product highlights

  • "подвійне всмоктування" дозволяє швидко і легко змінювати рекламне повідомлення
  • прозора конструкція діаметром 35 мм
  • не потребує свердління, надійно приклеюється до скла та гладких поверхонь
  • рекламне повідомлення залишається чітким і видимим
  • легко кріпиться в різних місцях
Відомості про артикул »

Специфікація

Номер продукта

Опис

Ви шукаєте практичне рішення для швидкої та легкої зміни рекламного повідомлення? Тоді наша "подвійна присоска" - саме те, що вам потрібно! Цей інноваційний продукт характеризується прозорим дизайном та діаметром 35 мм. Найкраще в ньому: не потрібно свердлити! Подвійна присоска надійно тримається на склі або інших гладких поверхнях, що дозволяє гнучко використовувати її.

Переваги подвійної присоски очевидні. Завдяки своїй прозорості ваше рекламне повідомлення залишається чітким і видимим. Ви можете змінити своє повідомлення в будь-який час і без особливих зусиль, щоб завжди залишатися актуальним і привабливим. Подвійна присоска легко кріпиться в різних місцях і не залишає непривабливих слідів. Скористайтеся цим практичним рекламним носієм і забезпечте своїй рекламній кампанії бажаний успіх.

Не роздумуйте більше і зробіть вибір на користь нашої "подвійної присоски". Переконайтеся в багатьох можливих варіантах її використання і дозвольте своєму рекламному повідомленню засяяти.

Оцінки

Оцінки

{{ review.oxfname }} Я підтверджую, що оголосив про повернення до свого консультанта :
Зараз відхилити як реселлера
Відповідь:

Поки немає коментарів.
Поки немає коментарів.
Поки немає коментарів.
Close menu
Цей інтернет-магазин використовує куки. Таким чином інформація про сесії або мовні налаштування зберігаються на вашому комп'ютері. Без куки діапазон функціональних можливостей інтернет-магазину обмежений. Якщо ви не згодні, будь ласка, натисніть тут.
Вверх