Тримач для банера на магнітах

Номер продукта: 51.0237.1

Downloads available

Product highlights

  • Кронштейн для полиці з квадратного профілю 10,5 x 10,5 мм
  • легко кріпиться завдяки вбудованим магнітам
  • Настінний кронштейн для рамок для плакатів із пластику
  • підходить для кріплення до сталевих стелажів
Відомості про артикул »

Специфікація

Номер продукта

Опис

Алюмінієвий поличний кронштейн з магнітами слугує, наприклад, тримачем для пластикових плакатних рамок. Ваша реклама на плакаті може бути представлена в привабливому вигляді та розміщена на потрібній висоті. За допомогою вбудованих магнітів настінний кронштейн легко монтується, просто прикріпивши магніти до вашої стелажної системи. Закріплений у потрібному місці, поличний кронштейн може привернути увагу до певних товарів, пропозицій або цін. У безпосередній близькості до товару ви маєте можливість рекламувати свій асортимент з двох сторін за допомогою настінного кронштейна. Таким чином, ви можете залучити клієнтів з обох сторін.

Магнітні сили між стінкою полиці та магнітами забезпечують тривале утримання поличного подовжувача на полиці. Наш алюмінієвий квадратний профіль прикручується до магнітів і має торцеву заглушку спереду. Кронштейн сумісний з багатьма пластиковими кліпсами для рам формату DIN A3 - A6. Затискачі кріпляться як до алюмінієвого профілю, так і до пластикової рамки плаката. Щоб змінити плакат, достатньо від'єднати рамку, замінити вміст і знову закріпити його на затискачі. За дуже короткий час на вашій полиці може з'явитися новий контент. Більше того, ви можете прикріпити надставку до будь-якої полиці у вашому торговому залі. Відкрийте для себе гнучке використання алюмінієвої полиці, що стимулює продажі.

Аксесуари

Більш…

Оцінки

Оцінки

{{ review.oxfname }} Я підтверджую, що оголосив про повернення до свого консультанта :
Зараз відхилити як реселлера
Відповідь:

Поки немає коментарів.
Поки немає коментарів.
Поки немає коментарів.
Close menu
Цей інтернет-магазин використовує куки. Таким чином інформація про сесії або мовні налаштування зберігаються на вашому комп'ютері. Без куки діапазон функціональних можливостей інтернет-магазину обмежений. Якщо ви не згодні, будь ласка, натисніть тут.
Вверх