Locations

Фірма «VKF Renzel GmbH» є холдинговою компанією, що включає в себе виробничі підприємства, дочірні компанії та компанії-партнери, розташовані в різних країнах від США до Китаю.

 

more Information »

Ми маємо багаторічний досвід в просуванні продажів

За 30 років успішної роботи компанія «VKF Renzel» накопичила великий досвід, що дозволяє вважати її експертом в сфері стимулювання і просування продажів. Діяльність концерну сприяє підвищенню надійності, забезпечує послідовність, креативність і гнучкість при вирішенні завдань, дозволяє реалізовувати інновації, допомагає у вирішенні питань і проблем, що виникають перед клієнтами як торгового, так і промислового сектора.

 

В даний час загальна виробнича площа концерну перевищує 100 000 м². 870 співробітників групи компаній VKF здійснюють свою діяльність в філіях, розташованих по всьому світу, забезпечуючи річний оборот в більш ніж 100 мільйонів євро.

 

Презентація продуктів з використанням каталогів, на виставках і в інтернеті.

Щорічно, повна версія каталогу публікується в 17 країнах, крім цього, виходять різні спеціалізовані каталоги по групам товарів. Концерн бере участь в 50 щорічних виставках та підтримує роботу 30 різних веб-доменів. Більш ніж 100 торгових представників і фахівців, завжди готові надати допомогу і консультацію по розробці нових і впровадження вже існуючих продуктів, при індивідуальному відвідуванні клієнта, по телефону або через інтернет, як у Німеччині, так і за її межами.