ФКФ Ренцель Україна | Ваш партнер зі стимулювання збуту | Збільшуйте свої продажі разом з нами

Nachhaltigkeit_UA

Екологічність/Послідований розвиток


Дискусії щодо послідовного розвитку приносять невизначеність, але також переосмислення. Оскільки ми також обробляємо ПВХ, ми думали про те, як нам реагувати. Ми давно працюємо з альтернативними матеріалами.

У 2011 році ми були першим виробником, який представив ціновий трек PLA. В Австрії до нашого асортименту вже понад шість років входить продукція з етикеткою "Біо-Логіка", яка виготовляється з натуральних пластмасових матеріалів. Хоча попит все ще був низьким, ми залишалися лояльними до цієї теми і розвивали її далі.


1. Продукція

Для того, щоб надати вам кращий огляд, ми представили маркування продуктів, яке ми хотіли б представити вам нижче:
rena

Renzel Nature

Продукція з цією етикеткою значною мірою складається з природної, відновлюваної сировини. Кінцева сировина замінюється таким чином. Крім класичних матеріалів, таких як дерево або папір, постійно проводяться дослідження нових матеріалів.
recycled

Перероблений матеріал

Продукти з цією етикеткою складаються з пластикових відходів або минулих товарів, які були перероблені. VKF Renzel регулярно перевіряє, в яких районах можливе використання вторинних матеріалів. Це економить ресурси та закриває матеріальний цикл.
naturbelassen

Природнє уявлення

Продукти з цією етикеткою допомагають зменшити кількість зовнішньої упаковки в роздрібній торгівлі. Таким чином уникають відходів, не відмовляючись від привабливої ​​презентації для замовника. Вони також дають можливість споживачам здійснювати покупки, що відповідають їх потребам.
 

2. Виробництво

  • Ретельне планування робочих кроків зменшує відходи сировини
  • Використання природних ресурсів, таких як, наприклад Кукурудзяний крохмаль та деревина, а також матеріали, що підлягають вторинній переробці, забезпечують екологічно безпечне захоронення
  • При осмисленному використанні сировини виключаються токсичні вироби або продукти розпаду
  • Компіляція найбільш великих можливих пакувальних блоків зменшує викиди та економить пакувальний матеріал
 
 

3. Залишки та утилізація відходів

  • сортоване сортування залишків підтримує утилізацію сертифікованими компаніями по утилізації
  • Виробництво енергії за рахунок термічної утилізації легкозаймистих залишків
 

4. Повернення пластику назад

icon_ruecknahme_von_rohstoffen
  • Викуп пластмаси, що продається
  • Для безперебійного процесу та ідеального зворотного потоку в цикл переробки пластмас потрібно доставити заздалегідь відсортовано та безкоштовно
  • не можна забирати назад іноземні матеріали

5. Кодекс поведінки VKF Renzel


Цей Кодекс поведінки є обов'язковим для всіх працівників та постачальників VKF Renzel і по суті базується на принципах "Глобального договору ООН". Це пов'язує наше право на дотримання закону з нашими спеціальними вимогами щодо етичної поведінки. Він представляє претензію на себе, водночас це обіцянка зовнішньому світу.

Als PDF  »
Close menu
Вверх