ФКФ Ренцель Україна | Ваш партнер зі стимулювання збуту | Збільшуйте свої продажі разом з нами


Рекомендації з обробки даних для цифрового і трафаретного друку. Програмне забезпечення

Будь ласка, використовуйте відповідні програми обробки, такі як: Adobe Illustrator, Adobe Acrobat, Adobe InDesign, тощо.

Офісні програми, такі як Word або PowerPoint, не придатні для створення даних друку високої якості! Дані друку на основі офісних програм можна використовувати, як правило, тільки з певними обмеженнями, маючи на увазі майбутні виправлення і значні витрати часу (додаткові витрати).

Формат документу

Створення форматів в пропорціях 1:1, 1:2, 1:4 та 1:10

Ілюстрація в обріз

- при необхідності -
Створення ілюстрацій за межами формату документу (масштаб 1:1) до -3 мм або -5 мм (також дивіться специфікацію на відповідний продукт).

 

Зміст документу

Шрифт / текст
Конвертація відповідно до контуру або, якщо вставлено в контур, конвертація в файли PDF

Графічні об'єкти
Перешліть вставлені в контур графічні об'єкти або позиційовані / з'єднані посиланнями графічні об'єкти в формат: eps, tif, jpg максимальна роздільна здатність 1:1 = 300 dpi від 120 dpi (мін. 72 dpi) до 240 dpi при 1:2 = 1:4 = 1:10 = 480 dpi і 1200 dpi.

Формат файлу

Ми віддаємо перевагу даним для друку в форматі PDF за допомогою PDF/X1a за замовчуванням

Інші можливі формати: eps, ai, tif, jpg (не jpeg чи gif)
Будь ласка, конвертуйте файли Indesign в файл PDF. Якщо це неможливо, відмовтеся від використання файлів InDesign, ми зарезервуємо право завантаження відповідних додаткових параметрів..

Відтінки

Трафаретні відбитки
Якщо потрібні спеціальні відтінки, будь ласка, надішліть нам Ваші дані з детальною інформацією про відтінки кольору (PMS, HKS, RAL)

Цифровий друк
Будь ласка, надавайте дані в форматі CMYK, а не в форматі RGB. Спеціальні відтінки можуть спотворюватися при цифровому друці! Відповідність на 100% неможлива.
Можлива схожість повинна узгоджуватися, проте, Вам слід надати нам в розпорядження пробний відбиток. Подальшу інформацію можна обговорити з Вашим торговим представником.
Ділянки дійсно чорного відтінку можна отримати тільки за допомогою цифрового друку для створення чорного кольору, з використанням в процесі чотирьох відтінків (C 50 / M 50 / Y 50 / Y 100).

Моніторинг відтінків
За запитом ми можемо надати додатковий відбиток для уточнення кольору.

Сервіс

У вас немає матеріалів для друку? Вам потрібен дизайн друкованих матеріалів? Звертайтеся до нас! Ми виготовимо для Вас необхідні друковані дані, включаючи розробку. (Витрати відповідно до видатків)

Доставка даних

електронною поштою
Дані для друку до 15 Мб відправляйте на print@vkf-renzel.com або надайте Вашому торговому представнику

через протокол FTP
Для даних, що еквівалентні приблизно 1 Гб, Вам буде надано доступ для пересилки файлу від нашого торгового представника.

Важливо:
Будь ласка, надішліть нам електронне повідомлення (на print@vkf-renzel.com або через вашого торгового представника), коли передача буде завершена, і повідомте нам ім'я файлу.

За допомогою завантаження даних в мережу
http://upload.renzel.net
Ви отримаєте дані для доступу у Вашого торгового представника.

На диску CD / DVD
Цей варіант можливий, сюди повинні бути включені файлові доповнення з пробами

Close menu
Вверх