ФКФ Ренцель Україна | Ваш партнер зі стимулювання збуту | Збільшуйте свої продажі разом з нами

Entwicklung

Розробка продуктів


Автоматизоване проектування


Розробка нових продуктів необхідна в зв'язку зі змінами на ринку, аналізом попиту і специфічними вимогами клієнтів. Першим кроком зі створення нового продукту є виконання особливих вимог клієнта, які обговорюються з нашим торговим представником. Для генерування ідей ми використовуємо різні методи, які дозволяють в подальшому візуалізувати і створити перші графічні зображення і ескізи. Програма CAD дозволяє вдосконалити представлену у вигляді ескізу роботу і створити модель 3D, яка може бути відправлена клієнтові в електронному варіанті. Дані моделі впорядковані одна до одної віртуально, з позначеними фізичними характеристиками.

Наступним кроком є технічне креслення. Використовуючи модель в якості керівництва, наші конструктори створюють візуалізацію і покомпонентне зображення моделі, складають інструкції для збірки і встановлення, а також розробляють презентацію і анімацію продукту. Потім продукт з описом проекту надається клієнтові. Клієнт, після перевірки дизайну, розмірів і функціонування, вирішує чи відповідає продукт його вимогам. При необхідності клієнт може внести зміни і вдосконалити продукт, використовуючи зразок.

1. CAD ескізу

entwicklung_cad-zeichnung

2. 3D візуалізація

3. готовий продукт

entwicklung_3D-Visualisierung
entwicklung_fertiges-produkt

Макетування

Використовуючи так зване «цифрове макетування», VKF Renzel може реалізувати функціональний аналіз, моделювання руху та комплексні випробування на комп'ютері.

Close menu
Вверх