metall_head

Виробництво з алюмінієвого профілю / металообробка


Виробництво з алюмінієвого профілю / металообробка



Завдяки власному виробництву, високоякісні продукти з алюмінію і нержавіючої сталі можуть бути виготовлені оперативно і в найкоротші терміни. Використовуючи новітні технічні розробки і відповідаючи світовим ринковим стандартам, використовуване обладнання для обробки профілю, забезпечена цифровим датчиками для найбільш точної і ідеальної обробки елементів. Крім цього, ми використовуємо такі технології як екструзія, розпилювання, фрезерування, лазерна різка, штампування, згинання, порошкове фарбування і анодування для обробки профілів і листового алюмінію.

Металообробка

Найбільш широка група наших виробів з металу та алюмінію - це системні рішення в області просування продукту і інформаційної презентації. Ми працюємо з такими матеріалами як дріт, жерсть, труба, високоякісна сталь і алюміній за допомогою лазера, методом штампування, зварювання, висікання, згинання, пресування і розпилювання. Далі, продукт, при необхідності, вдосконалюється за допомогою порошкового фарбування, гальванізації, хромування або анодування. Використання спеціалізованого обладнання для профільної обробки, забезпеченого найточнішими цифровими вимірювальними приладами забезпечує досягнення високої якості кінцевого продукту.
** Поряд з великою стандартною програмою наша виробнича база дозволяє виготовити нестандартні вироби за ескізом клієнта.
Close menu
Цей інтернет-магазин використовує куки. Таким чином інформація про сесії або мовні налаштування зберігаються на вашому комп'ютері. Без куки діапазон функціональних можливостей інтернет-магазину обмежений. Якщо ви не згодні, будь ласка, натисніть тут.
Вверх