Акрил. / Лиття під тиском

Акрил

У компанії «VKF Renzel GmbH» в Іссельбурзі за допомогою сучасного обладнання налагоджено виробництво презентаційних дисплеїв з акрилового скла і інших видів пластмас, які знаходять широке застосування в різних сферах реклами. Високу надійність і якість виробництва забезпечують наші співробітники в області розробки нових продуктів і служба контролю якості. Для поліпшення зовнішнього вигляду продукції, що виробляється, ми володіємо широкими можливостями в області нанесення друку, укомплектування та збірки (включаючи упаковку).Лиття під тиском

Багато стандартних продуктів таких як стійки для проспектів, універсальні підставки і купівельні кошики, поступово зношуються і потребують заміни. Ви можете швидко і недорого замовити артикули згідно з Вашими побажаннями, звернувшись в компанію «VKF Renzel». Наша служба по розробці нових продуктів може забезпечити оптимальну комбінацію закуповуваних виробів і артикулів власного виробництва.
Close menu

Показати продукти
Цей інтернет-магазин використовує куки. Таким чином інформація про сесії або мовні налаштування зберігаються на вашому комп'ютері. Без куки діапазон функціональних можливостей інтернет-магазину обмежений. Якщо ви не згодні, будь ласка, натисніть тут.

warning

TOB "ФКФ Ренцель Україна"
Вверх