ФКФ Ренцель Україна | Ваш партнер зі стимулювання збуту | Збільшуйте свої продажі разом з нами


Рекламні товари.

Ви шукаєте, ми пропонуємо

  • Креативні і індивідуальні рекламні засоби
  • Персональний супровід і широкий спектр сервісних послуг
  • Надання повного сервісу в питаннях логістики і контролінгу

Компанія «VKF Renzel» виробляє і продає різні види рекламних виробів і засобів для проведення акцій. Завдяки наявності власної друкарні ми працюємо дуже гнучко і можемо швидко реагувати на різні вимоги клієнтів. У нашому розпорядженні є також великі складські приміщення, обладнані найсучаснішою технікою.


Наші технології нанесення друку на текстильні матеріали

Druck_und_Veredelung_foto-4

Трафаретний друк

Трафаретний друк є класичним способом для нанесення зображень і тексту. Трафаретний друк на текстильних матеріалах відрізняється високою стійкістю при пранні і збереженням якості квітів, цей спосіб оптимальний при замовленні великої кількості виробів. Фарба наноситься безпосередньо на текстиль і фіксується за допомогою високої температури. Для кожного наноситься кольору потрібно своя друкована плівка і свій трафарет. Залежно від зображення застосовується світлова друк (нанесення фарб основного кольору) або друк півтонів, при якій наносяться переходи відтінків.
produktion_1200px

Цифровий друк

Цифровий друк застосовується для багатобарвних фотографічних зображень, графічних зображень або логотипів, перш за все, в тих випадках, коли мова йде про невеликі партії або навіть про одиничному виготовленні. При застосуванні даного способу відбувається розпорошення фарби через форсунки, як в струменевому принтері, на текстильній поверхні, після чого фарба фіксується. Як і у випадку з трафаретним друком на текстилі, тут можливі колірні переходи, кількість відтінків не обмежена. Стійкість до прання і стійкість кольору при цьому оптимальна. Друк можна наносити і на темну текстильну поверхню.
Close menu
Вверх