Рекламні товари.

Ви шукаєте, ми пропонуємо

  • Креативні і індивідуальні рекламні засоби
  • Персональний супровід і широкий спектр сервісних послуг
  • Надання повного сервісу в питаннях логістики і контролінгу

Компанія «VKF Renzel» виробляє і продає різні види рекламних виробів і засобів для проведення акцій. Завдяки наявності власної друкарні ми працюємо дуже гнучко і можемо швидко реагувати на різні вимоги клієнтів. У нашому розпорядженні є також великі складські приміщення, обладнані найсучаснішою технікою.


Наші технології нанесення друку на текстильні матеріали

Трафаретний друк

Трафаретний друк є класичним способом для нанесення зображень і тексту. Трафаретний друк на текстильних матеріалах відрізняється високою стійкістю при пранні і збереженням якості квітів, цей спосіб оптимальний при замовленні великої кількості виробів. Фарба наноситься безпосередньо на текстиль і фіксується за допомогою високої температури. Для кожного наноситься кольору потрібно своя друкована плівка і свій трафарет. Залежно від зображення застосовується світлова друк (нанесення фарб основного кольору) або друк півтонів, при якій наносяться переходи відтінків.

Цифровий друк

Цифровий друк застосовується для багатобарвних фотографічних зображень, графічних зображень або логотипів, перш за все, в тих випадках, коли мова йде про невеликі партії або навіть про одиничному виготовленні. При застосуванні даного способу відбувається розпорошення фарби через форсунки, як в струменевому принтері, на текстильній поверхні, після чого фарба фіксується. Як і у випадку з трафаретним друком на текстилі, тут можливі колірні переходи, кількість відтінків не обмежена. Стійкість до прання і стійкість кольору при цьому оптимальна. Друк можна наносити і на темну текстильну поверхню.
Close menu

Показати продукти
Цей інтернет-магазин використовує куки. Таким чином інформація про сесії або мовні налаштування зберігаються на вашому комп'ютері. Без куки діапазон функціональних можливостей інтернет-магазину обмежений. Якщо ви не згодні, будь ласка, натисніть тут.

warning

TOB "ФКФ Ренцель Україна"
Вверх