ФКФ Ренцель Україна | Ваш партнер зі стимулювання збуту | Збільшуйте свої продажі разом з нами

aluminiumverarbeitung

Алюміній


Алюміній

Скористайтеся нашим широким асортиментом виробів з алюмінію для презентацій Ваших товарів!
На базі власного виробництва ми можемо реалізувати Ваші індивідуальні запити, які стосуються, наприклад, забарвлення профілю, створення конструкцій спеціальних розмірів і т.д.

Дисплеї і вироби для презентації товару.


Асортимент цього напрямку нашої продукції представлений високоякісними дисплеями з алюмінію, а також настінними системами з використанням пластикових панелей «FlexiSlot».
Ми виробляємо наступні типи дисплеїв:

Рамкові і мобільні системи;

Інформаційні стійки і стійки для проспектів;
Рекламні системи і системи для внутрішнього використання;
Алюмінієві дисплеї за індивідуальним замовленням.

Серія «FlexiSlot» включає в себе:
Основи і монтажні компоненти;
Профіль, який вимірюється погонними метрами, і аксесуари;
Індивідуальні конструкції і комплексні рішення.

aluminiumverarbeitung-00

Зовнішня реклама та цифровий друк.

Ми проконсультуємо Вас, як найбільш ефективно використовувати як старі, перевірені прийоми реклами, так і новинки в цій галузі.

Як приклад можна навести легкі конструкції з алюмінію, недорогу магнітну плівку, що використовується в автобудуванні, та різні профілі.

Вдала розробка - розбірна рамка для кріплення банерів з використанням модульного принципу, яка дозволяє швидко змонтувати банер великої площі на фасаді або встановити його як окремий стенд.

Устаткування для проведення виставок.

Для оформлення виставок компанія «VKF Renzel GmbH» пропонує широкий вибір презентаційних настінних систем, банерних дисплеїв, рекламних стійок, наметів і ширм. За індивідуальним замовленням ми можемо нанести друк відповідно до Ваших побажань.

Ми маємо в асортименті великий вибір меблів для проведення виставок, великий список різних вітрин (можливе індивідуальне замовлення), а також масштабний асортимент панелей і трубних з'єднань.

Close menu
Вверх